Organizator:

O inwestycjach przemysłowych w branży samochodowej na Kongresie MOVE

Podziel się

MOVE to najważniejsze wydarzenie w Polsce poświęcone przyszłości motoryzacji. Kongres każdego roku gromadzi międzynarodowe grono kilkuset ekspertów i praktyków z sektora e-mobility, kształtujących rozwój zeroemisyjnego i innowacyjnego transportu. Poznaj szczegóły Panelu "Inwestycje przemysłowe w branży samochodowej" i zarejestruj swój udział w wydarzeniu.

 

 

Dyskusja panelowa skupi się na wyzwaniach związanych z osiągnięciem neutralności klimatycznej do 2050 roku. Eksperci zastanowią się, czy priorytetem powinna być przystępna cenowo niskoemisyjna energia odnawialna.

 

Omówiona zostanie sytuacja w Chinach, nowy program wsparcia Stanów Zjednoczonych (IRA) oraz europejski Green Deal, które tworzą nowe warunki konkurencyjności i konieczność utrzymania odporności Unii Europejskiej w zmieniającym się krajobrazie geopolitycznym.

 

W kontekście tej dyskusji szczególny nacisk zostanie położony na kształtowanie się przemysłowej konkurencyjności Polski. Polska, jako ważny gracz na arenie europejskiej, musi wnikliwie przyjrzeć się strategiom dostosowania do zmieniających się realiów klimatycznych i geopolitycznych.

 

Zebrane zostaną nowe spojrzenia i wnioski, które będą kluczowe dla dalszego rozwoju i podejmowania decyzji w obszarze walki ze zmianami klimatycznymi oraz utrzymania konkurencyjności na arenie międzynarodowej.

 

Zarejestruj swój udział w Kongresie MOVE 2024