Organizator:

Lokalizacja

Podziel się

Kongres MOVE - International Mobility Congress odbędzie się 4 kwietnia 2024 w Poznań Congress Center na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, ul. Głogowska 14

Poznań Congress Center to multifunkcjonalny, trzykondygnacyjny i zróżnicowany architektonicznie budynek, oferujący ponad 4 000 miejsc konferencyjnych, strefy VIP oraz przestrzenie dedykowane wystawom i stoiskom sponsorskim.

Wizytówką centrum kongresowego jest Sala Ziemi – przestrzeń konferencyjna dla prawie 2 000 osób.

Duży wybór hoteli w okolicy centrum kongresowego, bliskość dworca kolejowego i lotniska oraz bogata oferta kulturalno – sportowa miasta sprawia, że jest to idealne miejsce dla profesjonalnych kongresów, konferencji czy różnego rodzaju eventów.

Wybierając się samochodem na wydarzenia w Poznań Congress Center, zapraszamy do skorzystania z nowego Parkingu Podziemnego PWK. Parking zlokalizowany jest przy ulicy Głogowskiej 11, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wjazd na parking znajduje się tuż za budynkiem Centrum Targowego, na wysokości dworca PKP. Jest on czynny całą dobę i pomieści 650 samochodów.