Organizator:

Partnerzy Kongresu Move 2023

PARTNERZY GENERALNI

Scania Polska

W ciągu lat Scania stała się jednym z największych producentów ciężarówek na świecie, z silnikami zaprojektowanymi i produkowanymi w pełni przez firmę. Ich pojazdy są znane z wyjątkowej wydajności i oszczędności paliwa, co przyczyniło się do ich popularności w przemyśle transportowym. Scania jest także liderem w dziedzinie ekologicznych rozwiązań transportowych, koncentrując się na redukcji emisji CO2 i innych gazów cieplarnianych. Wprowadzając nowoczesne technologie, Scania umożliwia transport o niskim wpływie na środowisko.

Czytaj więcej

Volkswagen Financial Services Polska

Należymy do Volkswagen Financial Services AG, jednego z największych światowych dostawców usług finansowych na rynku motoryzacyjnym. Jako VW FS dostarczamy rozwiązania finansowe dla wszystkich marek samochodowych Grupy Volkswagen na 51 rynkach świata. Kluczowe obszary działania VW FS to: bank, leasing, ubezpieczenia, mobilność. Volkswagen Financial Services oferuje pod jedną marką usługi finansowe związane z zakupem i eksploatacją samochodów dla klientów indywidualnych i biznesowych oraz ubezpieczenia i bankowość elektroniczną...

Czytaj więcej Artykuł Partnera

Volkswagen Group Polska

Od początku istnienia Volkswagen Group Polska jest liderem rynku nowych samochodów w Polsce. Volkswagen Group Polska mocno angażuje się w rozwój elektrycznej mobilności, oferując na polskim rynku samochody elektryczne najnowszej generacji oraz kształtując świadomość społeczną w zakresie zmieniającej się motoryzacji. Grupa wraz siecią dealerską wspiera także rozwój infrastruktury ładowania w naszym kraju. Grupa Volkswagen tworzy największą sieć dealerską w Polsce na którą składa się salony samochodowe i punkty serwisowe 7 marek w niemal 200 lokalizacjach.

Strona Partnera

Volkswagen Poznań

Nasza fabryka od 30 lat jest częścią koncernu Volkswagen, który jest światowym liderem na rynkach branży motoryzacyjnej. W Volkswagen Poznań nie tylko rozwijamy kompetencje, ale także jesteśmy innowacyjnym i gotowym na wyzwania przedsiębiorstwem. Naszym klientom dostarczamy samochody i komponenty najwyższej jakości. Jako społeczność Volkswagena codziennie z zaangażowaniem wypełniamy swoje zadania, przekazując sobie przy tym konieczne informacje, wspólnie świętując sukcesy. Dzięki temu razem realizujemy cele przedsiębiorstwa i osiągamy coraz lepsze wyniki.

Strona Partnera

PARTNERZY PLATINUM

Ekoenergetyka-Polska

Ekoenergetyka-Polska S.A. jest innowacyjną firmą technologiczną i jednym z liderów wśród producentów infrastruktury ładowania dużej mocy w Europie. Dzięki blisko 15-letniemu doświadczeniu na globalnym rynku, specjalizujemy się w projektowaniu w oparciu o własny know-how i produkcji systemów szybkiego ładowania dla autobusów elektrycznych, pojazdów ciężarowych i samochodów osobowych. Ekoenergetyka została założona w 2009 roku w Polsce, a jej siedziba znajduje się w Zielonej Górze, zaledwie dwie godziny drogi od Berlina...

Czytaj więcej

KEMPOWER

Projektujemy i produkujemy niezawodne i przyjazne dla użytkownika rozwiązania szybkiego ładowania DC dla pojazdów elektrycznych. Naszą wizją jest stworzenie najbardziej pożądanych na świecie rozwiązań do ładowania EV dla każdego i wszędzie. Rozwój i produkcja naszych urządzeń odbywa się w Finlandii, a większość naszych materiałów i komponentów jest pozyskiwana lokalnie. Skupiamy się na wszystkich obszarach e-mobilności, od samochodów elektrycznych, ciężarówek i autobusów po maszyny budowlane, górnicze i statki.

Czytaj więcej Artykuł Partnera

MAN Polska

Koncern MAN Truck & Bus SE, członek Grupy TRATON, jest obecny na polskim rynku od prawie 30 lat. To jeden z wiodących dostawców pojazdów użytkowych oraz inteligentnych i niezawodnych rozwiązań transportowych. MAN Truck & Bus Polska zajmuje się sprzedażą i obsługą posprzedażną pojazdów ciężarowych, samochodów dostawczych oraz autobusów marki MAN i Neoplan w Polsce, dysponując siecią serwisową składającą się z 33 punktów serwisowych...

Czytaj więcej

PARTNERZY

Otomoto

TBA

Strona Partnera

Santander

Od ponad 20 lat wspieramy w inwestycjach małych i średnich przedsiębiorców oraz firmy korporacyjne. Mamy w ofercie rozwiązania także dla klientów indywidualnych. Znajdujemy się w ścisłej czołówce firm leasingowych, a w kategorii finansowania maszyn i urządzeń jesteśmy wieloletnim liderem rynku. Specjalizujemy się w finansowaniu wszelkich środków transportu. Dodatkowo posiadamy ofertę dostosowaną do wybranych grup zawodowych (m.in. lekarzy i weterynarzy) w formie leasingu lub pożyczki.

Czytaj więcej

Veolia Polska

TBA

Strona Partnera