Agnieszka Czajka


Head of Operations OTOMOTO

Tytuł wystąpienia:

Motoryzacja to jedna z dziedzin naszego życia, która mogłaby rozwijać się w tempie zawrotnym. Jest zarówno innowacyjna, jak i… szalenie konserwatywna. Wielkimi krokami zbliża się jednak rewolucja związana nie tylko ze źródłami napędzania naszych samochodów, ale nawet statusem ich posiadania. Równocześnie bardzo trudno nam zrezygnować z silników benzynowych i tych „starych i niezawodnych” diesli, ale coraz chętniej w miastach korzystamy z tzw. car-sharingu. Dyskusja o powyższym trwa od lat, ale wszystko wskazuje na to, że właśnie my jesteśmy naocznymi świadkami postępujących przemian.

 

Różne są punkty widzenia i prognozy związane z postępującymi w moto-świecie procesami. W najbliższym czasie dyskutować o tym można jednak tylko w jednym miejscu: podczas Kongresu MOVE Mobility & Vehicles, na który serdecznie zapraszam.

BIO:

Menadżer z doświadczeniem w branży motoryzacyjnej od 2009 roku. Przez 9 lat była związana z marką Porsche, w latach 2014-2018 pełniła funkcję dyrektora sprzedaży odpowiedzialnego za ten prestiżowy brand w Volkswagen Group Polska. Od 2018 roku związana z Grupą OLX, w której kieruje działem Operacji serwisu OTOMOTO. Cechuje się wiedzą ekspercką z zakresu sprzedaży, obsługi klienta, marketingu i szeroko pojętego e-commerce. Jest absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.