Krzysztof Zamożny


e-Mobility w GARO Polska Sp. z o.o.


Szef Sprzedaży

Tytuł wystąpienia:

 

Szanowni Państwo,

Zapraszam na  Kongres MOVE Mobility & Vehicles odbywający się w dniach 28-29 marca w ramach Targów Poznań Motor Show 2019.

Jako część Grupy GARO AB, od ponad dekady produkujemy stacje do ładowania pojazdów elektrycznych. Mimo, że w tym obszarze możemy pochwalić się niemałymi sukcesami, m.in. 60% udział w szwedzkim rynku stacji ładujących AC; ponad 25.000 urządzeń typu wallbox wyprodukowanych w naszym zakładzie w Szczecinie, do tej pory nie uczestniczyliśmy w projekcie kompleksowo sprawdzającym opłacalność rozwiązań e-Mobility w logistyce miejskiej. Stąd też, z ogromnym entuzjazmem dołączyliśmy do projektu Misja Zerowa Emisja. Szczerze liczę na to, że Raport wyjaśni lub wręcz przełamie kilka mitów, szczególnie dotyczących ekonomiki takiego przedsięwzięcia.

Stacja zastosowana do celów projektu to wolnostojąca ładowarka GARO LS-4, posiadająca pełne możliwości komunikacyjne, a zarazem dysponująca mocą 22kW z każdego z dwóch gniazd. Warto zaznaczyć, że koszt urządzenia jest ponad 7-krotnie niższy od kosztów stacji DC, co niewątpliwie będzie miało wpływ na TCO całego przedsięwzięcia.

Szczegóły Raportu zostaną przedstawione podczas Kongresu, na który jeszcze raz serdecznie zapraszam. Do zobaczenia w Poznaniu!

BIO:

Absolwent Politechniki Śląskiej z blisko 10-letnim doświadczeniem w branży energetyki odnawialnej. Współtwórca jednej z pierwszych w Polsce linii do produkcji modułów fotowoltaicznych. Od 2016r. związany z obszarem e-Mobility. Obecnie Szef Sprzedaży e-Mobility w GARO Polska Sp. z o.o. będącej członkiem Grupy GARO posiadającej 60% udział w szwedzkim rynku stacji ładowania EV (AC).